Uwaga !!! Każdy RAK jest spowodowany przez stres. Myśl może zmienić twój mózg i ciało.

UWAGA !!! KAŻDY RAK JEST SPOWODOWANY PRZEZ STRES.

MYŚL MOŻE ZMIENIĆ TWÓJ MÓZG I CIAŁO

Około 80% procent problemów zdrowia fizycznego, emocjonalnego i umysłowego może być bezpośrednim skutkiem sposobu myślenia. Przeciętna osoba ma w ciągu dnia ponad 30 000 myśli. Zaniedbując kontrole nad myślami, tworzymy warunki w których rozwijają się choroby, sami doprowadzamy się do utraty zdrowia.

Toksyczne myślenie przekłada się na stres w ciele, a tego rodzaju napięcie jest coś więcej niż przelotna emocja. Toksyczne myśli to takie, które wywołują negatywne i niespokojne emocje, a te z kolei wytwarzają substancje biochemiczne, powodując stres w ciele.

Pod wpływem silnego stresu, substancje chemiczne zalewają twoje ciało i intensywne uczucia wywołują fizyczne skutki. Uczucie takie jak gniew, lęk, niepokój czy rozgoryczenie na dłuższą metę wywierają straszliwy wpływ na zdrowie. Zagrzebane głęboko uczucia gniewu, lęku, niepokoju i goryczy tworzą emocjonalne wulkany w ciele.

Każdy rak jest spowodowany przez stres. Może nie wiesz, że układ immunologiczny zabija większość komórek rakowych. Kiedy komórki raka przemieszczają się w ciele, potężni wojownicy z układu odpornościowego niszczą je- w większości przypadków.

więcej na stronie: www. zdrowiepowraca.plLeave a reply